Naujienos

Primename, kad siekdami pasinaudoti galimybe gauti paramą būstui išsinuomoti (socialinio būsto nuoma, būsto nuomos mokesčio dalies kompensacija) Valstybinėje mokesčių inspekcijoje turite deklaruoti savo (šeimos) turtą ir pajamas už 2021 metus, t.y. užpildyti Metinę gyventojo (šeimos) turto deklaraciją FR0001.


          Būsto nuomos mokesčio dalies kompensacija bus mokama tik įvertinus deklaruotas pajamas ir turtą už 2021 metus.
           Asmenys ir šeimos, nedeklaravę turto (įskaitant pajamas) už praėjusius kalendorinius metus, iš sąrašų socialinio būsto nuomai, bus išbraukiami.


Metinę gyventojo (šeimos) turto deklaraciją FR0001 VMI galite pateikti:

 • Elektroniniu būdu, naudodamiesi Elektroninio deklaravimo sistema (toliau – EDS) (prisijungimas adresu deklaravimas.vmi.lt).
  Prisijungti prie EDS galite šiais būdais:
  1. per išorines Luminor Bank AB (buvęs AB DNB bankas), Swedbank, SEB banko, Šiaulių banko, ,,Citadele“ banko, Medicinos banko; Luminor Bank AB (buvęs Nordea Bank AB, Lietuvos skyrius), Valstybinės įmonės Registrų centras, Lietuvos kredito unijos, Elektroninių valdžios vartų sistemas;
  2. su VMI priemonėmis (įveskite VMI suteiktą naudotojo vardą ir slaptažodį (juos galima gauti bet kuriame mokesčių mokėtojų aptarnavimo skyriuje, paskambinus trumpuoju telefonu 1882 arba +370 5 255 3190, taip pat per išorines sistemas ar su el. parašu prisijungus prie Mano VMI ir pateikus paklausimą tema „Apie prisijungimo prie VMI sistemų vardo ir slaptažodžio suteikimą“);
  3. naudodamiesi elektroniniu parašu.
 • Paštu Vilniaus apskrities VMI adresu: Ulonų g. 2, LT-01509 Vilnius.
 • Tiesiogiai bet kuriame VMI aptarnavimo padalinyje (reikia užsiregistruoti).

Gyventojai ir / ar jų šeimos nariai, pageidaujantys gauti paramą būstui įsigyti ar išsinuomoti, Metines gyventojo (šeimos) turto deklaracijas FR0001 gali pateikti iki 2022 m. gegužės 2 d.

Informuojame, kad išsamią informaciją apie turto ir pajamų deklaravimą galite rasti VMI puslapyje adresu www.vmi.lt.
Jei Jums reikia pagalbos pildant Metinę gyventojo (šeimos) turto deklaraciją FR0001 ar turite
kitų papildomų klausimų, galite susisiekti su VMI konsultantais telefonu 1882 arba
+370 5 260 5060.