Slapukų politika

PRIVATUMO POLITIKA 2020 m. sausio 15 d.

Ši privatumo politika yra skirta asmenims, kurie bendradarbiauja ar ketina bendradarbiauti su SĮ „Vilniaus miesto būstas“ (toliau – Įmonė), naudojasi Įmonės teikiamomis paslaugomis, lankosi internetinėje svetainėje www.vmb.lt 


SLAPUKŲ POLITIKA

 Lankytojas supranta ir sutinka su tuo, kad Įmonės internetinė svetainė www.vmb.lt renka anoniminius duomenis naudodama slapukus.


Kas yra slapukas?

 Slapukais (angl. cookies) vadinami maži tekstiniai dokumentai, turintys unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto svetainės į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad interneto svetainės administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti lankytojo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius svetainėje. Slapukai neleidžia interneto svetainėms įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos, kurią jis galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukai leidžia www.vmb.lt automatiškai įsiminti lankytojo interneto naršyklės tipą, kai lankytojas lankosi svetainėje.


Kokiu tikslu yra naudojami slapukai?

 Slapukų surinkta informacija leidžia užtikrinti patogesnį naršymą svetainėje, teikti pasiūlymus bei daugiau sužinoti apie mūsų svetainės lankytojų elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti tiek svetainę, tiek ir teikiamas paslaugas. Įmonė taip pat naudoja slapukus informacijos srautų analizei, paslaugų, turinio ir reklamos pritaikymui konkretiems tikslams, reklamos veiksmingumo įvertinimui atlikti bei saugumui užtikrinti.


Ar visi slapukai atlieka tą pačią funkciją?

Ne, yra skirtingų tipų slapukai ir skirtingi jų panaudojimo būdai. Slapukus galima suskirstyti į kategorijas pagal jų paskirtį, saugojimo laiką ir jų vietą svetainėje.

Interneto svetainėje naudojame šiuos slapukus:

Būtinieji slapukai. Šie slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės veikimą ir galimybę naudotis svetainėje numatytomis funkcijomis šių slapukų renkamų duomenų tvarkymo pagrindas yra mūsų teisėtas interesas, t. y. būtinieji slapukai padeda užtikrinti, kad interneto svetainė veiktų tinkamai.


www.vmb.lt svetainėje naudojamų slapukų aprašymai


Kaip pakeisti slapukų nustatymus?

Jeigu nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar į kitą galinį įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus arba įjungti / išjungti juos po vieną. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainės funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės. Išsamesnė informacija pateikta adresu AllAboutCookies.org arba www.google.com/privacy_ads.html.


Kaip užtikrinamas Jūsų saugumas?

Slapukų surinkti Jūsų asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo bei kitų asmens duomenų apsaugą reglamentuojančių teisės aktų nuostatomis. Vadovaudamiesi teisės aktų reikalavimais mes taikome saugumo priemones, kurios užkirstų kelią neteisėtam Jūsų asmens duomenų atskleidimui bei neteisėtam jų panaudojimui.

SĮ „Vilniaus miesto būstas“

Naugarduko g. 98, Vilnius

Telefonas 852779090

El. paštas info@vmb.lt

Su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu galite susisiekti: UAB „Veritas bona“ duomenų apsaugos pareigūnė Jurgita Dolerytė-Bučylienė, el. paštas jurgita@veritasbona.lt