Mokesčiai už būstą

Mokesčiai už būstą

Gyvenantiems savivaldybės ir socialiniuose būstuose yra taikomi mokesčiai už būstą. Gyventojams reikia apmokėti sąskaitas už savivaldybės ar socialinio būsto nuomą ir sąskaitas už komunalines paslaugas.


Sąskaitos už nuomą

Sąskaitą už būsto nuomą galima apmokėti banko pavedimu į SĮ „Vilniaus miesto būstas“ sąskaitą, mokėjimo pavedime nurodant šiuos rekvizitus:

Gavėjo pavadinimas: SĮ „Vilniaus miesto būstas“
Gavėjo kodas: 124568293
a. s.: LT027300010000558740
Bankas: AB ,,Swedbank“, banko kodas 73000

Mokėjimo pavedime (paskirties langelyje) reikia nurodyti: kas moka, už kokį butą ir už kokią paslaugą (pvz.: Vardenis Pavardenis, už buto Kačių g. 1-10, Vilniuje, nuomą). Mokant pagal civilinę bylą, reikia nurodyti civilinės bylos Nr.

Neturėdami galimybės laiku sumokėti einamosios skolos, rašykite prašymą dėl skolos mokėjimo termino atidėjimo.

Taip pat atsiskaityti už būsto nuomą galima parduotuvių „Maxima“  kasose, pateikus sąskaitą faktūrą už buto nuomą. Paslaugos kaina 0,21 Eur.

Sąskaitos už komunalines paslaugas

Sąskaitas už komunalines paslaugas (administravimo, bendro naudojimo objektų nuolatinę techninę priežiūrą (eksploatavimą), atliekų išvežimą, šildymo ir karšto vandens priežiūrą, bendrų patalpų valymą, dezinfekciją, lifto techninę priežiūrą, elektrą bendram naudojimui ir kt.) apmoka buto nuomininkai.

Remonto ir kaupiamąsias išlaidas apmoka SĮ „Vilniaus miesto būstas“.


Daugiau informacijos: https://www.vmb.lt/, 8 5 277 9090, 19118, info@vmb.lt

< Daugiau papildomos informacijos galite rasti ir skiltyje Dažniausiai užduodami klausimai >